Warsztat dla nauczycieli języka angielskiego

Jesteś nauczycielem poszukującym inspiracji i samodoskonalenia?

Kolejna zapowiedź wydarzeń w ramach Europejskiego Dnia Języków 2015

English_Teaching_logo_podstawoweProgram English Teaching zaprasza na warsztat dla nauczycieli języka angielskiego pracujących w szkołach podstawowych i nie tylko. Warsztat został zaplanowany tak, by zaprezentować najbardziej efektywne, ciekawe i przydatne pomysły na wzbogacenie lekcji języka w szkole.

Jeśli pragniesz złamać rutynę „szkolnej ławki”, to z pewnością odnajdziesz w programie warsztatu coś dla siebie. Muzyka, papierowe kubeczki, apaszki będą niezbędnymi atrybutami gier, piosenek i rymowanek. Inspirującą lekcję poprowadzi Danuta Tylkowska, wieloletni trener Programu English Teaching. Na co dzień uczy angielskiego małe dzieci, ale także osoby dorosłe, w tym studentów kierunków biznesowych. W nauczaniu wykorzystuje sztukę, rękodzieło i dramę.

Program English Teaching został stworzony przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności w 2000 r. Od sierpnia 2002 r. krajowym operatorem Programu jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA. Celem Programu jest wspieranie działań na rzecz promocji uczenia się języka angielskiego i jego lepszej znajomości wśród dzieci i młodzieży z małych miast i wsi. Priorytetem Programu jest też wspieranie rozwoju zawodowego nauczycieli języka angielskiego spoza dużych aglomeracji miejskich.

Zgłoszenia: Jarosław Kilon, NFR Nida, e-mail: kilon@nida.pl Termin i miejsce: poniedziałek, 28 września, godz. 15.00-16.30, Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej w Polsce ul. Widok 10.