Koncert „Wielojęzyczna Europa”, czyli zbliża się EDJ 2019 we Wrocławiu!

Zaczynamy odliczanie! Zaledwie 10 dni dzieli nas od obchodów Europejskiego Dnia Języka, a zatem od wydarzeń przygotowanych specjalnie przez Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej oraz partnerów EDJ. Jednym z głównych punktów tegorocznej edycji EDJ jest oczywiście KONCERT DZIECI I MŁODZIEŻY ZE SZKÓŁ WROCŁAWIA I DOLNEGO ŚLĄSKA WIELOJĘZYCZNA EUROPA!

Koncert odbędzie się w czwartek, 26 września w Synagodze pod Białym Bocianem. Jest to specjalny projekt przygotowany przez Szkołę Podstawową nr 71 we Wrocławiu, Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej oraz partnerów EDJ. Dodatkowo, jest to szczególna okazja dla podopiecznych na sprawdzenie swoich umiejętności językowych, ale także wokalnych! Uczniowie będą mogli zaprezentować repertuar we wszystkich możliwych językach, również w języku polskim, a występy mogą̨ być́ w formie solowej, zespołowej i chóralnej.

Zapisy już się rozpoczęły, dlatego nie czekajcie!

Podkłady do występu oraz wszelkie informacje dot. podopiecznych oraz ich opiekunów, należy przesyłać́ na poniższy adres e-mailowy: magda.synal@interia.pl Pamiętajcie o podkładach do występu, które przyjmowane są wyłącznie w formacie MP3!

DATA: 26 WRZEŚNIA 2019

GODZINA: 10:00-13:00

MIEJSCE: SYNAGOGA POD BIAŁYM BOCIANEM, UL. WŁODKOWICA 7, WROCŁAW

Zapraszamy!

Więcej informacji znajdziecie w zakładce program.