„Acordai! Przebudźcie się!” Z Chorem Kameralnym Ostinato, czeka Was niesamowita przygoda!

Acordai – Przebudźcie się to kolejne wydarzenie WIRTUALNE przygotowane przez Chór Kameralny OSTINATO z okazji obchodów Europejskiego Dnia Języków 2020 we Wrocławiu!

W celu uświetnienia obchodów Europejskiego Dnia Języków, organizowanego przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce , Chór Kameralny OSTINATO działający we Wrocławiu przy Radzie Osiedla Ołbin, pod dyrekcją Liliany Jędrzejczak, przygotował nagranie multimedialne swojego wykonania portugalskiej pieśni o tytule „Acordai!” („Przebudźcie się!”). Zapowiada się muzyczny poranek!

Nagranie zostało wykonane specjalnie na tę okoliczność we Wrocławiu przy Bramie Ceglarskiej nad Odrą.

Wydarzenie to będzie aktywne w formie wirtualnej na oficjalnej stronie internetowej Wrocławskiego EDJ, począwszy od piątku 25 września.

Zapraszamy do: – pobrania z tej strony nut ze słowami portugalskiej pieśni w wersji oryginalnej; – zapoznania się z opisem pieśni i z tłumaczeniem jej słów na język polski; – zobaczenia i posłuchania teledysku; – nauczenia się pieśni na podstawie zamieszczonego nagrania poszczególnych głosów (sopran, alt, tenor, bas) i śpiewania jej razem z Chórem Kameralnym OSTINATO.

Zapraszamy!

Więcej informacji znajdziecie w zakładce program.