„Wielojęzyczne kanony śpiewane Chopinowi”, tylko z Europejskim Dniem Języków!

Obchody Europejskich Dni Języków 2020 już się rozpoczęły, dlatego nie czekajcie dłużej! Poznajcie kolejne wydarzenia organizowane przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce oraz naszych partnerów, czas rozpocząć świętowanie!

W celu uświetnienia obchodów EDJ 2020 organizowanego przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce, dwie organizacje, a mianowicie Chór Kameralny OSTINATO działający we Wrocławiu przy Radzie Osiedla Ołbin oraz Instytut Filologii Romańskiej, będący częścią Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Wrocławskiego, zapraszają na wspólne śpiewanie wielojęzycznych kanonów, w tym kanonów w językach romańskich, wszystkich zainteresowanych: wrocławskich chórzystów, filologów, miłośników jesiennych spacerów, sympatyków polifonii muzycznej, językowej i kulturowej, studentów, seniorów, rodzin z dziećmi i nie tylko!

DATA: 26 WRZEŚNIA

CZAS: 16:00

Ze względu na warunki pogodowe prosimy sprawdzać aktualizacje dot. wydarzenia na Facebooku stronie głównej FB Chóru Kameralnego Ostinato.

MIEJSCE: Park Południowy – ławeczki przed pomnikiem F. Chopina

Zapraszamy do wspólnego śpiewania w Parku Południowym u stóp Fryderyka Chopina, który swoim życiem i twórczością połączył dwa europejskie narody – Polaków i Francuzów. Z pewnością chętnie teraz posłucha wyśpiewanych mu przez nas kanonów w językach europejskich. Wielojęzycznych kanonów nauczy nas Liliana Jędrzejczak, dyrygentka Chóru Kameralnego OSTINATO.

Wydarzenie przygotowane przez Chór Kameralny OSTINATO i Instytut Filologii Romańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego z okazji obchodów Europejskiego Dnia Języków 2020 we Wrocławiu.

Nie zwlekajcie z decyzją, wstęp wolny!

Prosimy wszystkich uczestników o przestrzeganie obowiązujących zasad reżimu sanitarno-epidemiologicznego, abyśmy mogli wszyscy uczestniczyć w tych warsztatach muzycznych w bezpieczny sposób!

Zapraszamy!

Więcej informacji znajdziecie w zakładce program.