Europejski Dzień Języków 2020 w innych miastach

Kraków

W tym roku w Krakowie, 26 września w ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków przygotowaliśmy dla Państwa coś specjalnego, a mianowicie grę miejską „Chochlik na stronie”. Jednak wszystko w ramach zabawy online. Wspólnie będziemy wędrować po stronach internetowych znanych instytutów kultury, w których gracze będą poszukiwać elementów „nie z tej bajki” oraz rozwiązywać baśniowo-literackie zagadki językowe.

Więcej informacji o wydarzeniach w Krakowie znajdziecie na stronie głównej EDJ!

 

Warszawa

Europejski Dzień Języków w Warszawie, kolejny raz udowodni jak połączyć naukę i zabawę! Startujemy już 19 września i kończymy 30 września ostatnim wydarzeniem, to aż 12 dni atrakcji! 

W tym roku przygotowano specjalnie dla Państwa cykl wydarzeń językowo-edukacyjnych dla młodzieży i nauczycieli organizowanych przez Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych. „Na Język@ch mobilnie zapewni Wam zabawy językowe podczas przejazdu zabytkową wysokotorową, różne seminaria oraz warsztaty, a także lekcje pokazowe. W ten sposób nie da się ominąć stwierdzenia, że nasz cykl wydarzeń bawi i uczy zarówno tych dużych, jak i małych.

Jednak to jedynie początek, przygotowaliśmy dla Was różnorodne webinaria-czyli szkolenia online, na które już trwają zapisy. Język czeski, portugalski, irlandzki, włoski oraz wiele innych, a wszystko w nowej wirtualnej rzeczywistości bez potrzeby wychodzenia z domu.

Więcej informacji o wydarzeniach w Warszawie znajdziecie na stronie głównej EDJ!

 

Więcej szczegółów na stronie głównej EDJ